تاریخ انتشار : سه شنبه، 24 بهمن ماه، 1396

کدهای درآمدی شهرداری بسیار ضعیف است

آباد سبز : وی اظهار داشت: متاسفانه از مجموع 60 ردیف کدهای در آمدی شهرداری هیچ کدام فعال نبوده، در حالی که از محل دریافت عوارض محلی نیز می توان مطالبات پیمانکاران پرداخت کرد...

به گزارش " آباد سبز " عباس صبوری رئیس شورای اسلامی شهر اهرم در گفتگو با خبرنگار ما گفت: رئیس شورای اسلامی اهرمشهردار، موظف به پرداخت اعتبارات آلایندگی به طرحهای عمرانی است.

رئیس شورای اسلامی شهر اهرم گفت: طبق قانون شهردار موظف است، 60درصد بودجه ارزش افزوده آلایندگی به طرحهای عمرانی پرداخت کند که تا کنون این امر محقق نشده است.

عباس صبوری اظهار کرد: اگر می خواهیم فعالیت عمرانی در اهرم متوقف نشود و در راستای حمایت از پیمانکاران باید از محل اعتبارات ارزش افزوده و فروش املاک بخشی از مطالبات پیمانکاران بومی و غیر بومی پرداخت کنیم.

وی اظهار داشت: متاسفانه از مجموع 60 ردیف کدهای در آمدی شهرداری هیچ کدام فعال نبوده، در حالی که از محل دریافت عوارض محلی نیز می توان مطالبات پیمانکاران پرداخت کرد.

وی ادامه داد: دوست نداریم پدیده کارمندان کارگران بیکار داشته باشیم، شهردار باید هر چه سریعتر چهار نفر را مامور کرده از صبح تا عصر در آمدهای شهرداری را از محل کدهای مختلف وصول کند.

صبوری در ادامه با بیان این که کدهای درآمدی فقط پروانه ساختمانی نیست خاطر نشان کرد: دیوارنویسی، دکه، مجتمع تجاری، مطب ها نیز مشمول پرداخت عوارض هستند. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز