تاریخ انتشار : چهارشنبه، 18 بهمن ماه، 1396

مدیران به جای مانع‌تراشی صنعت کشور را سرپا نگهدارند

آباد سبز : عبدالکریم گراوند در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و  نشست با فعالان اقتصادی اظهار داشت: شهرستان دیر در حوزه کشاورزی، صنعت و صیادی پتانسیل‌های بالایی دارد که امیدواریم در آینده با استقرار صنعت، آسیبی به بخش کشاورزی و صیادی وارد نشود...

به گزارش‌‌‌‌‌ "آباد سبز" عبدالکریم گراوند در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و  نشست با فعالان اقتصادی اظهار داشت: شهرستان دیر در حوزه کشاورزی، صنعت و صیادی پتانسیل‌های بالایی دارد که امیدواریم در آینده با استقرار صنعت، آسیبی به بخش کشاورزی و صیادی وارد نشود.

 

وی با اشاره به دغدغه کشاورزان بیان کرد: سیاست دولت در حوزه گل‌خانه و کشاورزی روان‌سازی امور است و سعی ما این است که اجرای هر نوع طرح صنعتی بدون ایجاد دغدغه برای کشاورزان انجام شود. استاندار بوشهر با بیان این که قانون سرلوحه همه کارها باید باشد، افزود: مهمترین مشکل نظام اداری ما طولانی‌شدن پاسخ به مردم و خسته‌کردن آنان است که تبعات خطرناکی برای نظام دارد. گراوند تصریح کرد: دولت به دنبال توزیع پول در جامعه نیست بلکه هدف  ایجاد اشتغال و تولید است هر چند آبادانی و پیشرفت  کشور وظیفه کارکنان نظام و مسوولین  است و نظام اداری جمهوری اسلامی باید به رسالت خود در آبادانی کشور به درستی عمل کند.

 

استاندار بوشهر با بیان این که امروز در عرصه اقتصادی جنگ تمام عیاری با دنیا داریم ،اضافه کرد: هر کسی با هر انگیزه‌ای مانع تولید شود به این نظام خدمت نکرده است و مدیران به جای مانع‌تراشی، نسبت به سرپا نگه‌داشتن صنعت کشور همت کنند. استاندار بوشهر عنوان کرد: تمامی نگرانی مردم از طولانی‌شدن فرآیند اداری است که ما توصیه می کنیم مدیران در چارچوب قانون با سرمایه‌گذاران و کارآفرینان رفتار کنند. گراوند تأکید کرد: واگذاری زمین به متقاضیان در قالب اقتصاد مقاومتی گنجانده شود و زمان و چارچوب معینی برای آن مشخص شود که البته اگر به سمت شهرک‌های صنعتی هدایت شود بهتر است. وی افزود: برق زمین‌های کشاورزی به جای صنعتی به صورت کشاورزی باید محاسبه تا هزینه‌های کشاورزان کاسته شود.  


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
 دستگیری سارق سیم برق و کابل در تنگستان  [ يكشنبه، 6 اسفند ماه، 1396 ]
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز