تاریخ انتشار : چهارشنبه، 18 بهمن ماه، 1396

انعکاس گسترده خدمات گازرسانی در استان بوشهر در دهه فجر

آباد سبز : ابراهیم عباسی اظهار داشت:  هم‌زمان با دهه مبارک فجر شاهد انعکاس مستمر و مطلوب عملکرد سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی بودیم که موجب آگاهی رسانی هر چه بیشتر به مردم در خصوص خدمات ارزنده نظام مقدس جمهوری اسلامی در راستای محرومیت زدایی و اعتلاء و پیشرفت کشور شده است...

به گزارش ‌‌‌‌‌ "آباد سبز" ابراهیم عباسی اظهار داشت:  هم‌زمان با دهه مبارک فجر شاهد انعکاس مستمر و مطلوب عملکرد سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی بودیم که موجب آگاهی رسانی هر چه بیشتر به مردم در خصوص خدمات ارزنده نظام مقدس جمهوری اسلامی در راستای محرومیت زدایی و اعتلاء و پیشرفت کشور شده است.

 

وی افزود: علاوه بر آن تحقق این مهم موجب شناخت نواقص و کمبودهای موجود از طریق بهره‌گیری از نظرات مخاطبین گردیده و از سوی دیگر گامی مهم در جهت تعامل هرچه بیشتر میان سازمان‌ها و مردم برداشته می‌شود. رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر تصریح کرد: خوشبختانه در شرکت گاز استان بوشهر، انعکاس مستمر اطلاعات و اخبار و شفاف‌سازی در راستای عملکرد این شرکت از اهمیت به سزایی برخوردار است که تحقق این امر همزمان با ایام دهه مبارک فجر اهمیت و ضرورت بیشتری به خود می‌گیرد. عباسی ادامه داد: در همین رابطه با تلاش این شرکت، پیام‌های مرتبط با مصرف ایمن و بهینه گاز و نیز عمکرد شرکت گاز استان بوشهر هر روز صبح از طریق شبکه استانی صدای مرکز بوشهر پخش می‌شود. وی بیان داشت : همچنین پروژه‌های قابل افتتاح و آغاز به کار این شرکت هم‌زمان با دهه فجر در قالب یک تیزر تبلیغاتی تهیه و در خلال برنامه‌های پرمخاطب صداوسیمای مرکز بوشهر پخش گردید که بدین ترتیب اطلاعات کامل این پروژه‌ها به اطلاع عموم رسانده شد. رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر یادآور شد: برنامه اختصاصی شرکت گاز استان بوشهر با عنوان "ندای گاز" نیز در دهه فجر به طور اختصاصی به انعکاس عملکرد این شرکت از طریق رادیو بوشهر پرداخت.

 

عباسی عنوان کرد: اخبار مرتبط با پروژه‌های شرکت گاز استان بوشهر در دهه مبارک فجر پیرامون طرح‌های مختلف گازرسانی روستایی، صنعتی و شهری به طور مستمر تهیه و در رسانه‌های محلی و ملی منتشر می‌شود. وی ضمن قدردانی از اصحاب رسانه گفت:با تدوام همکاری‌های موجود میان این شرکت و رسانه‌های ارتباط جمعی، شاهد فرهنگ‌سازی هرچه بیشتر در راستای مصرف ایمن و بهینه گاز در سطح استان هستیم. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
 آتش درجنگلهای کهگیلویه و بویراحمد مهارشد  [ چهارشنبه، 19 خرداد ماه، 1395 ]
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز