تاریخ انتشار : دوشنبه، 16 بهمن ماه، 1396

3 هزار مددجوی مناطق محروم از خدمات درمانی رایگان بهره‌مند شدند

آباد سبز : احمد لطفی بعد از ظهر امروز در نشست با مسئولان اجرایی استان بوشهر اظهار داشت: رسیدگی به امور درمانی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد ساکن در روستاهای مناطق محروم یکی از اهداف اصلی این نهاد به شمار می‌رود...

به گزارش‌‌‌‌‌ "آباد سبز" احمد لطفی بعد از ظهر امروز در نشست با مسئولان اجرایی استان بوشهر اظهار داشت: رسیدگی به امور درمانی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد ساکن در روستاهای مناطق محروم یکی از اهداف اصلی این نهاد به شمار می‌رود.

 

وی افزود: در همین راستا کمیته امداد سالانه اعتباراتی در جهت پرداخت کمک هزینه‌های درمانی، فرانشیز درمان، سوء تغذیه کودکان زیر پنج سال، اعزام بیمار به استان‌های هم‌جوار و هزینه بیماران صعب‌العلاج  هزینه می‌کند. مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر تصریح کرد: در 10 ماهه امسال، بیش از سه هزار نفر مراجعه‌کننده تحت حمایت امداد ساکن در مناطق محروم روستایی از خدمات درمانی رایگان بهره‌مند شدند که برای درمان این مددجویان، یک میلیارد و 223 میلیون ریال از اعتبارات دولتی و امدادی هزینه شده است. وی بیان کرد: در حال حاضر 10 هزار خانوار با جمعیتی بالغ بر 22 هزار نفر از مددجویان استان  بوشهر، ساکن در مناطق محروم هستند که سالانه از خدمات مختلف امدادی بهره‌مند می‌شوند.  


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
 ساخت یک جهان شهر در خارگ  [ يكشنبه، 20 فروردين ماه، 1396 ]
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز