تاریخ انتشار : دوشنبه، 16 بهمن ماه، 1396

اعزام 40 بنگاه اقتصادی از بوشهر به کشور عراق

آباد سبز : سید حسین حسینی‌محمدی بوشهر اظهار داشت: شناسایی بازارهای هدف با یک کار کارشناسی سبب می‌شود که هرگونه اعزام گروه‌های تجاری در قالب حضور در نمایشگاه‌ها، هدفمند جلوه داده شود...

به گزارش  ‌‌‌‌‌ "آباد سبز"  سید حسین حسینی‌محمدی بوشهر اظهار داشت: شناسایی بازارهای هدف با یک کار کارشناسی سبب می‌شود که هرگونه اعزام گروه‌های تجاری در قالب حضور در نمایشگاه‌ها، هدفمند جلوه داده شود.

 

 وی افزود: استان بوشهر به دلیل همسایگی با کشورهای حوزه خلیج فارس و داشتن یک پیشینیه مهم و تاریخی در عرصه تجارت، می‌تواند با شناخت بازارهای همسایه اقدامات مناسبی برای بدست‌گرفتن بازار نیاز این کشورها انجام داده است. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر تصریح کرد: در این راستا و پس از شناسایی چند بازار تجاری در کشور عراق، به زودی و از 24 بهمن‌ماه هیات تجاری بازاریابی از این استان متشکل از 40 بنگاه اقتصادی به کشور عراق  می‌روند تا طی چهار روز کاری بتواند زمینه ارتقاء سطح تجارت با این کشور را عملی کند. 

 

حسینی‌محمدی یادآور شد: این هیات  برای این که اقتصاد کشور از حالت وابستگی به نفت به عنوان تک‌محصول کشورمان با پایه صادرات بیرون رود، باید زمینه توسعه و گسترش تجارت در زمینه های مختلف در حوزه‌های غیرنفتی ایجاد شود. وی عنوان کرد: مکان‌های مورد هدف این گروه اقتصادی در عراق شامل بغداد، بصره، ام قصر و فاو است و در راستای افزایش سهم کشورمان از بازار عراق تلاش خواهند کرد. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز