تاریخ انتشار : جمعه، 13 بهمن ماه، 1396

عده‌ای فقط در حال سیاه نمایی از فعالیت‌های 4 دهه انقلاب هستند

آباد سبز : امام جمعه دلوار گفت:عده ای مغرضانه به دنبال نادیده گرفتن همه خدمات انقلاب هستندو با سیاه نمایی اینگونه القاء می کنند که گویا انقلاب در ۴ دهه عمر شریفش هیچگونه برکات و خدماتی نداشته است...

به گزارش " آباد سبز " علی زاهددوست امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر دلوار با تبریک ایام دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار  داشت:بدون شک انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف دست آوردهای بسیاری داشته است و در این ایام باید برکات و خدمات و دستاوردهایی انقلاب به مردم و جامعه تبیین شود.

وی افزود: متاسفانه عده‌ای مغرضانه به دنبال نادیده‌گرفتن همه خدمات انقلاب هستند و با سیاه‌نمایی این گونه القاء می‌کنند که گویا انقلاب در چهار دهه عمر شریفش هیچ گونه برکات و خدماتی نداشته است.

امام جمعه دلوار تصریح کرد: یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی، استقلال در همه زمینه‌هاست و امروز در دنیا هیچ کشوری وجود ندارد که مانند ایران اسلامی با اقتدار، عزتمند و برخوردار از  نعمت استقلال باشد.

زاهددوست یادآور شد: ایرانی که تا قبل از طلوع انقلاب هیچگونه اراده‌ای از خودش نداشت و به تمام معنا وابسته به غرب و آمریکایی‌ها بود اما امروز ملت آن با عزت و صلابت و در اوج آزادگی سخن پیام خود را به دنیا می رساند..

وی با اعلام این که مردم‌سالاری دینی یکی دیگر از دست‌آوردها و برکات انقلاب اسلامی است که به عنوان یک الگویی بی‌نظیر در دنیا شناخته شده، بیان کرد: توسعه زیرساخت ها در زمینه راه، برق، آب، سدسازی، مخابرات، بهداشت و سایر موارد در شهر و روستاها نیز از دستاوردها و خدمات دیگر انقلاب به مردم است.

امام جمعه دلوار عنوان کرد: امروز ضریب باسوادی در کشور بالای ۹۰ درصد است و این گویای توسعه و پیشرفت کشور در عرصه علم و سوادآموزی است که این امر نیز از برکات انقلاب اسلامی است.

زاهددوست یادآور شد: در عرصه سیاسی هم گفتمان انقلاب اسلامی دستاوردهایی شگرفی داشته است و پیروزی ملت ایران در دفاع مقدس مقابل دشمنان قسم خورده، خنثی کردن فتنه‌های مختلف، ریشه‌کنی و نابودی توطئه‌های دشمنان در منطقه،از دیگر برکات انقلاب اسلامی و نعمت گرانقدر ولایت فقیه است که باید قدردان آن باشیم.

وی بیان کرد: آرمان بزرگ انقلاب اسلامى تشکیل تمدن نوین اسلامى است و با هدایت‌های رهبری معظم انقلاب، مقتدرانه در این مسیر حرکت می‌کنیم و غرب از این موضوع به وحشت افتاده است. 

امام جمعه دلوار اظهار داشت: قطعا غرب با نمازخواندن و روزه‌گرفتن مسلمانان مشکلى ندارد بلکه با اسلامى که تمدن‌سازى مى‌کند و به‌ دنبال حکومت و فعلیت رساندن ظرفیت‌هاى انسان‌ها است، به شدت مخالف است.

زاهددوست ادامه داد: امروز در جبهه‌اى هستیم که یک طرف جبهه تمدن اسلام و سر دیگر آن تمدن غربى است‌ و ایران اسلامی به برکت انقلاب توانسته است تمدن اسلامى را در مقابل تمدن غرب بوجود آورد و از آن حمایت و پشتیبانی کند. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز