تاریخ انتشار : دوشنبه، 9 بهمن ماه، 1396

مشارکت 500 نفر در کارگاه‌های آموزشی امر به‌ معروف استان بوشهر

آباد سبز : مراد کاظمی ظهر امروز در کارگاه آموزشی ضابطین امر به‌ معروف و نهی از منکر حوزه‌های مقاومت بسیج سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی اظهار داشت: طبق ماده 17 قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر، سازمان بسیج مستضعفین موظف است با به‌کارگیری آحاد بسیجیان در چارچوب قوانین نسبت به فرهنگ‌سازی و اجرای امربه‌معروف و نهی از منکر در مرتبه زبانی اقدام کند...

به گزارش‌‌‌‌‌ "آباد سبز" مراد کاظمی ظهر امروز در کارگاه آموزشی ضابطین امر به‌ معروف و نهی از منکر حوزه‌های مقاومت بسیج سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی اظهار داشت: طبق ماده 17 قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر، سازمان بسیج مستضعفین موظف است با به‌کارگیری آحاد بسیجیان در چارچوب قوانین نسبت به فرهنگ‌سازی و اجرای امربه‌معروف و نهی از منکر در مرتبه زبانی اقدام کند.

 

وی افزود: ستاد امر به‌ معروف و نهی از منکر با همکاری سازمان بسیج مستضعفین برای مرتبه عملی امر به‌ معروف و نهی از منکر موضوع ماده (4) قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر برای افراد موردنیاز از سازمان بسیج مستضعفین به‌عنوان ضابطین این ستاد، دوره آموزشی برگزار می‌کند. معاون امر به‌ معروف و نهی از منکر سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر تصریح کرد: با همکاری رئیس دادگستری و دادستان‌های شهرستان‌های استان بوشهر، مربیان و دبیران امر به‌ معروف و نهی از منکر نواحی، حوزه‌های مقاومت و کانون اقشار، کارگاه‌های آموزشی برگزار شده است.

 

کاظمی بیان کرد: در سال جاری  500 نفر در کارگاه‌های آموزشی امر به‌ معروف و نهی از منکر در بوشهر شرکت کرده‌اند. وی اضافه کرد: زمینه‌سازی جهت مشارکت همه‌جانبه آحاد مردم، دستگاه‌های اداری و رسانه‌های عمومی در امور مربوط به فریضه امر به‌ معروف و نهی از منکر امری مهم است. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
 قتل در نهاوند و دستگیری متهم در تهران  [ پنجشنبه، 11 شهريور ماه، 1395 ]
 آتش سوزی در جنگل ارمند لردگان  [ جمعه، 23 تير ماه، 1396 ]
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز