تاریخ انتشار : دوشنبه، 9 بهمن ماه، 1396

نقش صدا و سیما در ارتقاء امنیت اجتماعی ستودنی است

آباد سبز : سید احمد موسوی اظهار داشت: در راستای برنامه های بازدیدی بازرسان نظارت ستادی معاونت اجتماعی ناجا ، پیش از ظهر امروز نشست صمیمی بین معاون صدای مرکز بوشهر با هیئت بازرسان برگزار شد...

به گزارش ‌‌‌‌‌ "آباد سبز" سید احمد موسوی اظهار داشت: در راستای برنامه های بازدیدی بازرسان نظارت ستادی معاونت اجتماعی ناجا ، پیش از ظهر امروز نشست صمیمی بین معاون صدای مرکز بوشهر با هیئت بازرسان برگزار شد.  معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان بوشهر افزود: با توجه به نقش ستودنی صدا و سیما در ارتقای امنیت اجتماعی، تعامل و همکاری نزدیک و دوسویه این دو سازمان کمک شایانی به اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی جامعه در زمینه آسیب‌های اجتماعی و خانوادگی داشته است . 

 

 معاون صدای مرکز بوشهر در این نشست بیان کرد: همکاری بسیار نزدیک و صمیمانه‌ای بین این دو سازمان وجود دارد و صدا و سیمای مرکز بوشهر آمادگی انعکاس برنامه‌ها و فعالیت‌های انتظامی را در رادیو و تلویزیون داراست. غلامعباس صفرپور با بیان این که بهترین و کارآمدترین برنامه‌های کارشناسی رادیویی و تلویزیونی در بین نیروهای مسلح متعلق به کارشناسان نیروی انتظامی است، افزود: امروز شاهد حضور کارشناسان توانمندی در معاونت اجتماعی نیروی انتظامی هستیم که با بخش های مختلف صدا و سیما همکاری نزدیک و مستمری دارند.  


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز