تاریخ انتشار : دوشنبه، 2 بهمن ماه، 1396

درخشیدن فرشاد گهتویی در سومین همایش ملی پژوهش های کاربردی در علوم تربیتی، مطالعات رفتاری و آسیب های اجتماعی ایران + تصاویر

به گزارش " آباد سبز " مقاله های برادر فرشاد گهتویی در این همایش در بین برترین ها قرار گرفت و سه مقاله از ایشان به چاپ رسید . 

همایش سومین کنفرانس ملی پژوهش های کاربردی در علوم تربیتی و مطالعات رفتاری و آسیب های اجتماعی ایران با حمایت مؤثر ارگان ها، سازمان ها و مجامع علمی و دانشگاهی برگزار خواهد شد. با توجه به اهمیت موضوع و همچنین نقش سازنده آن در جامعه ، دبیرخانه اجرایی انتظار دارد این همایش با مشارکت متولیان این امر که در یک طیف گسترده و مرتبط با زنجیره طراحی ، برنامه ریزی، مدیریت و اجرا اعم از مسئولین، متخصصین ، کارشناسان و صاحب نظران می باشد برگزار گردد.

 

تا با ارائه جدیدترین مقالات و دستاوردهای علمی و تجربی روز دنیا توسط پژوهشگران و محققین در راستای ارتقای سطح علمی با هدف افزایش پژوهش های کاربردی در علوم تربیتی و مطالعات رفتاری در این حوزه و در نهایت افزایش بهره وری و نهایتا توسعه همه جانبه و صحیح جامعه گامی استوار برداریم. تاکنون گردهمائی های متعددی پیرامون مسائل مختلف علوم برگزار شده است؛ اما با توجه به اهمیت موضوع علوم تربیتی و مطالعات رفتاری و آسیب های اجتماعی و ضرورت تبادل اطلاعات صاحب نظران این حوزه، تیم برگزارکننده با هدف ايجاد فرصتي مناسب براي تبادل اطلاعات و ارایۀ دستاوردهاي پژوهشي و علمی انديشمندان، پژوهشگران و دست‌ اندرکاران حوزه های مختلف همایش فوق را برگزار خواهد کرد.

 

رویکرد دبیرخانه علمی و اجرایی در برگزاری این برنامه ، جلب مشارکت تمامی مراکز علمی و حرفه ایی ، تعامل با انجمن های ملی و بین المللی مرتبط و دعوت از صاحب نظران برجسته با هدف تعامل علمی از یک سو و افزایش خود باوری علمی در کشور ، تمرکز بر مسائل و چالشهای روز ، طراحی محتوای علمی و کاربردی برای مسئولین می باشد . امید است با حمایت محققان و صاحب نظران عزیز این مرز و بوم بتوان گامهای استواری در جهت علوم تربیتی و مطالعات رفتاری و آسیب های اجتماعی برداشت .

 

مقاله های جناب گتویی در موضوعات زیر می باشد : بررسی تاثیر دوزبانگی در آموزش و پرورش با تاکید بر دانش آموزان دوره ی ابتدایی ، ضرورت توجه به نقش تکنولوژی آموزشی و فناوری اطلاعات در آموزش و پرورش

 

پیام دانشگاه فرهنگیان ایلام : ارائه و پذیرش مقاله علمی پژوهشی توسط همکاران دانشجو معلم دانشگاه فرهنگیان ایلام؛ آقایان "فرشاد گهتوئی، فرید لطیفی، رضا خیری" در "سومین کنفرانس ملی پژوهش های کاربردی در علوم تربیتی و مطالعات رفتاری و آسیب های اجتماعی ایران" را خدمت این عزیزان تبریک عرض می نماییم.

 

 

 

 

 

  


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز