تاریخ انتشار : شنبه، 30 دي ماه، 1396

نخستین جشنواره صنایع‌دستی، غذا و بازی‌های بومی در بوشهر آغاز به کار کرد

آباد سبز : با حضور معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش، استاندار بوشهر و جمعی از مسوولان محلی نخستین جشنواره صنایع‌دستی، غذا و بازی‌های بومی در دبستان سعادت بوشهر افتتاح شد... 

به گزارش‌‌‌‌‌ "آباد سبز" با حضور معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش، استاندار بوشهر و جمعی از مسوولان محلی نخستین جشنواره صنایع‌دستی، غذا و بازی‌های بومی در دبستان سعادت بوشهر افتتاح شد.  

 

در این نمایشگاه 144 مدرسه در مقاطع ابتدایی و متوسطه دوم برای نمایش صنایع دشتی و ساخت غذاهای محلی، شرکت کردند و خلاقیت‌های خود را در این بخش به نمایش گذاشتند. معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهرستان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بوشهر اظهار داشت: این جشنواره به منظور آشنایی بیشتر دانش‌اموزان با غذای سالم و بازی‌های محلی برگزار شده است.  

 

وی افزود: در آذرماه امسال و طی یک فراخوان عمومی به مدارس شهرستان بوشهر، رئوس این جشنواره اعلام شد که با استقبال خوبی از طرف دانش‌آموزان مواجه شدیم. فاطمه هادی‌نژاد تصریح کرد: انتظار می‌رود که در این دور از جشنواره، دانش‌اموزان با فرهنگ و آداب غنی بوشهری بیشتر آشنا شوند و بتوانند مهارت‌های حرفه‌ای برای سالم‌زیستن را یاد بگیرند. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز