تاریخ انتشار : شنبه، 30 دي ماه، 1396

ضرورت انتخاب شهردار بندر بوشهر در یک نشست فوق‌العاده

آباد سبز  :کیوان هاشم‌زاده پیش از ظهر امروز با ارسال نامه‌ای سرگشاده خطاب به رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر، خواستار برگزاری نشست فوق‌العاده برای انتخاب شهردار این شهر شد...

به گزارش‌‌‌‌‌ "آباد سبز" کیوان هاشم‌زاده پیش از ظهر امروز با ارسال نامه‌ای سرگشاده خطاب به رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر، خواستار برگزاری نشست فوق‌العاده برای انتخاب شهردار این شهر شد.

 

در این نامه، که نسخه‌ای از آن به دفتر خبرگزاری فارس در بوشهر نمابر شده، آمده است:  ریاست محترم شورای اسلامی شهر بوشهر جناب آقای دهدار سلام علیکم متاسفانه پرونده انتخاب شهردار بوشهر به عنوان یکی از مهم‌ترین مطالبات مردم مرکز استان علی‌رغم پیگیری‌های متعدد اما از دستور کار شورا خارج شده و مردم بوشهر این روزها با نگرانی به آینده شهر می‌نگرند. پس از مصوبه مجلس شورای اسلامی مبنی بر پایان کار بازنشستگان و رای شورا به اتمام همکاری آقای میگلی‌نژاد در شهرداری بوشهر متاسفانه برخی اعضا با غیبت‌های مکرر جلسات را از رسمیت انداخته و مانع از انتخاب شهردار شدند تا این که شما وادار شدید انتخاب شهردار را از دستور کار جلسات خارج کنید. حال با توجه با اینکه مدت زمان زیادی به نوروز 97 باقی نمانده است ، شاهد ورود مسافرین نوروزی به بوشهر خواهیم بود که این مهم اهمیت انتخاب شهردار را بیش از پیش نمایان می ‏کند.

 

هم اکنون اینجانب اعلام می‌دارم آمادگی دارم هر زمانی که ریاست شورا اعلام نموده است در جلسه انتخاب شهردار - حتی جلسه فوق‌العاده - مانند جلسات قبل حاضر شوم تا انتخاب شهردار بوشهر به عنوان یکی از مهم‌ترین مطالبات و حقوق مردم این شهر به نتیجه برسد. بدیهی است با توجه به وجود پروژه‌های متعدد عمران شهری و نظر به این که به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم هرگونه تاخیری در انتخاب شهردار می‌تواند به شهر و شهرداری صدمه زده و مرکز استان را با مشکلات جدی مواجه کند.

 

امیدوارم حضرتعالی به عنوان رییس شورای شهر بوشهر و دیگر همکارانم در این شورا با درک اهمیت موضوع  با تعیینِ فوریِ زمانِ انتخاب شهردار به نگرانی شهروندان پایان داده و بیش از این مردم را منتظر نگذارید. اکنون با توجه وضعیت غلامعلی میگلی‌نژاد بر اساس نامه دیوان عدالت روشن شده است شورا نیز بهتر می‌تواند تصمیم‌گیری کرده و با برگزاری جلسه‌ای فوق‌العاده شهردار آینده بوشهر را تعیین نماید.
 
 
کیوان هاشم زاده، رییس کمیسیون برنامه و حقوقی شورای اسلامی شهر بوشهر 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
 توقیف 4 دستگاه موتورسیکلت قاچاق در بوشهر  [ سه شنبه، 18 ارديبهشت ماه، 1397 ]
 کنترل قاچاق زعفران در بازار  [ چهارشنبه، 26 دي ماه، 1397 ]
 300 خادم بوشهری به راهیان نور غرب اعزام شدند  [ سه شنبه، 4 ارديبهشت ماه، 1397 ]
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز