تاریخ انتشار : جمعه، 29 دي ماه، 1396

مشکل اشتغال جوانان با تأسیس پتروشیمی در شهرستان دشتی حل می شود

آباد سبز : حجت‌الاسلام محمد محمدی امروز در خطبه‌های این هفته شهر کاکی اظهار داشت: پرستاران از نیروهای خدوم، بی‌مدعا و سخت‌کوش هستند که در جامعه خدمت صادقانه انجام می‌دهند که از تلاش همه آن‌ها قدردانی می‌کنم...  

به گزارش‌‌‌‌‌ "آباد سبز" حجت‌الاسلام محمد محمدی امروز در خطبه‌های این هفته شهر کاکی اظهار داشت: پرستاران از نیروهای خدوم، بی‌مدعا و سخت‌کوش هستند که در جامعه خدمت صادقانه انجام می‌دهند که از تلاش همه آن‌ها قدردانی می‌کنم.

 

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای در دیدار میهمانان سیزدهمین اجلاس بین‌‏المجالس کشورهاى اسلامى، افزود: در جنگ نرم هم می‌‏توان استکبار را شکست داد و لزوم توجه جهان اسلام به مسائل اصلى فلسطین به عنوان مساله اول اسلام و قدس مطرح شود.  

 

امام‌جمعه کاکی در بحث کنترل و نظارت فضای مجازی کانال و گروه‌ها، تصریح کرد: کنترل و نظارت بر فضای مجازی کانال و گروها باید قطعی صورت پذیرد، متأسفانه کشورهای سازنده تلگرام و طراح فضای مجازی با محدودیت و سلیقه خاصی مدیریت و نظارت می‌کنند. وی اضافه کرد: اسلام، دین و اعتقادات مردم مورد هجمه است از این باب است که رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند من اگر رهبری جامعه نداشتم مدیر فضای مجازی می‌شدم.

 

امام‌جمعه کاکی گفت: شروع فصل نو در نهاد نماز جمعه با حضور نیروی اهل ایده و نوآوری برنامه‌ریز با کار تشکیلاتی قوی و منسجم با مدیریت حجت‌الاسلام‌حاج‌‌علی‌اکبری و ادامه فعالیت با تقویت و کیفیت‌بخش بیشتر را انتظار می‌کشیم.

 

محمدی تأکید کرد: برای رفع مشکل بیکاری جوانان عزیز تحصیل‌کرده و خوش‌فکر شهرستان دشتی علاوه بر ایجاد و تقویت برنامه‌های کوتاه‌مدت و میان‌ مدت، نیاز است که به فکر طراحی برنامه‌ای بلندمدت باشیم.

 

وی یادآور شد: تأسیس یک واحد پتروشیمی و صنایع میان دستی و پایین‌ دستی نفت در سواحل دشتی معجزه نیست بلکه امری طبیعی و تمام زمینه‌های آن نیز فراهم است و بنا به اصل مهم اقتصاد مقاومتی تمام تلاش این است که از خام فروشی دست بکشیم.

 

امام‌جمعه کاکی به محاسبه تبصره 3 قبوض آب  اشاره کرد: هرچند این تبصره قانونی است و شورای سابق کاکی در دی‌ماه 95 به اداره آب کاکی با این مصوبه اجازه داده است که از مردم گرفته شود اما در خیلی از شهرستان‌ها اجرا نمی‌شود که نیاز است شورای جدید شهر کاکی  با لغو این مصوبه‌ به مردم کمک کنند. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز