تاریخ انتشار : چهارشنبه، 27 دي ماه، 1396

نابودی داعش مدیون رشادت رزمندگان اسلام در کشورهای مسلمان است

به گزارش‌‌‌‌‌ "آباد سبز"  حجت‌الاسلام علی زاهددوست در نشست با خانواده‌های شهدای مدافع حرم لشکر فاطمیون در منزل شهید رئیسعلی دلواری اظهار داشت: خداوند به شهدای راه اسلام وعده بهشت داده است و نه تنها جایگاه آنها بلکه خانواده‌های صبورشان نیز در جهان آخرت بسیار والا و برجسته است.

 

وی افزود: کار شهدا که برای دفاع از اسلام از جان خود گذشته و فرسنگ‌های طولانی پیمودند تا از دین خداوند دفاع کنند پاداشی دارد که فقط خداوند بر آن واقف و انسان از درک آن عاجز است. امام جمعه دلوار تصریح کرد: البته در آیات و روایت نیز از تکریم خانواده‌های شهدا سخن به میان آمده که باید بدون منت به مشکلات این خانواده‌ها رسیدگی شود و احترام آنها لحاظ شود.

 

زاهددوست یادآور شد: اگر امروز شاهد نابودی داعش از سرزمین‌های اسلامی هستیم مدیون خون شهدای رزمندگان اسلام در ایران، سوریه، افغانستان، عراق و همه کشورهای اسلامی است که از کیلومترها دور از موطن خود برای دفاع از اسلام گام در مبارزه با داعش گذاشتند. وی ادامه داد: شهدای مدافعین حرم انسان‌هایی پاک و بی‌آلایش بودند که بیشتر آنها چهره‌های قرآنی و فرهنگی کشور محسوب می‌شدند که شهید احمدی‌جوان اولین شهید مدافع حرم در استان بوشهر نیز از این دسته بود.  


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
 دورتموند، هرتابرلین را به زانو درآورد  [ يكشنبه، 5 شهريور ماه، 1396 ]
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز