تاریخ انتشار : چهارشنبه، 27 دي ماه، 1396

رزمایش آموزشی زیست محیطی مواجهه با شرایط اضطراری در شرکت گاز استان بوشهر برگزار شد

آباد سبز : رزمایش آموزشی زیست محیطی "مواجهه با شرایط اضطراری ریزش مرکاپتان" در شرکت گاز استان بوشهر برگزار شد ...

به گزارش‌‌‌‌‌ "آباد سبز" رئیس بهداشت، ایمنی و محیط زیست( HSE) شرکت گاز استان بوشهر در حاشیه این مانور به خبرنگار خبرگزاری فارس در بوشهر اظهار داشت: این رزمایش با هدف ارتقاء توانمندی پرسنل انبار کالا و مرور اقدامات لازم جهت آمادگی در شرایط بحرانی مشابه  این مانوار را برگزار کرد. وی افزود: رزمایش فوق به مدت یک ساعت و 20 دقیقه به طول انجامید و طی آن پرسنل واحدهای عملیاتی،  حراست و HSE وارد عمل شده و به انجام اقدامات لازم جهت کنترل شرایط پرداختند.

 

علی بندامیری با تأکید بر لزوم توجه هرچه بیشتر به رعایت مسائل ایمنی و زیست‌محیطی، تصریح کرد: بدون تردید یکی از اصلی‌ترین مباحثی که در حفظ سلامت عمومی جامعه مطرح  می‌شود، آموزش مواجهه با بحران به‌ منظور کنترل سوانح ناخواسته  است که بی‌شک اجرای رزمایش‌های مواجهه با شرایط اضطراری در تحقق این مهم نقشی اساسی ایفا می‌کند.

 

رئیس بهداشت، ایمنی و محیط زیست( HSE) شرکت گاز استان بوشهر با بیان این که برگزاری مستمر رزمایش های مقابله با شرایط بحرانی در ستاد و نواحی تابعه از جمله اولویت‌های کاری مهم این شرکت است، اضاقه کرد: افزایش توان عملیاتی و قدرت تصمیم‌گیری پرسنل در شرایط اضطراری، اطمینان از آماده‌ به‌کاربودن وسایل و تجهیزات اطفاء حریق، شناسایی نقاط ضعف و قوت، ارزیابی عملکرد گروه‌های مختلف حاضر در عملیات و نیز هماهنگی بیشتر میان واحدها در شرایط اضطراری از جمله مهم‌ترین دستاوردهایی است که از طریق  برگزاری رزمایش‌های مقابله با شرایط اضطراری حاصل می‌شود. وی بیان کرد: از طریق برگزاری مستمر رزمایش‌های یادشده، امکان برآورد میزان کمبودها و نیازهای آموزشی، نیروی انسانی و تجهیزات فراهم می‌شود و علاوه بر شناسایی نقاط ضعف و قوت در همه حوزه‌‌های تخصصی، از عملکرد صحیح روش‌های مدیریت بحران و نیز ارزیابی میزان آمادگی کارکنان اطمینان حاصل می‌شود. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
 تصادفات جرحی در گناوه 16 درصد کاهش یافت  [ سه شنبه، 16 آبان ماه، 1396 ]
 بازدید 920 هزار نفر از بقاع متبرکه استان بوشهر  [ چهارشنبه، 16 فروردين ماه، 1396 ]
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز