تاریخ انتشار : دوشنبه، 25 دي ماه، 1396

امنیت کشور مرهون رشادت شهداست

آباد سبز : عبدالکریم گراوند در مراسم تشییع شهید حمید انبارکی در بوشهر اظهار داشت: با بیان اینکه شهدا هرچه در وجودشان بود در طبق اخلاص گذاشتند اظهار داشت: در مکتب اسلام، شهادت در راه خداوند با هیچ چیز قابل قیاس نیست ...

به گزارش‌‌‌‌‌ "آباد سبز" عبدالکریم گراوند در مراسم تشییع شهید حمید انبارکی در بوشهر اظهار داشت: با بیان اینکه شهدا هرچه در وجودشان بود در طبق اخلاص گذاشتند اظهار داشت: در مکتب اسلام، شهادت در راه خداوند با هیچ چیز قابل قیاس نیست .

 

 وی اضافه کرد: انتخاب شهادت در راه خداوند به عنوان کمال مطلوب در بین شهدا مطرح بوده که برای پاسداری از دین مبین اسلام،  جان خود را در طبق اخلاض گذاشتند تا اسلام ، انقلاب و نظام زنده باشد. استاندار بوشهر تصریح کرد: امنیت کنونی کشورمان مرهون تلاش ها و رشادت شهدایی است که برای توسعه و آبادانی کشور جان خود را تقدیم به انقلاب و نظام اسلامی کردند که باید راه آنها و فرهنگ شهادت‌طلبی ادامه داشته باشد.

 

گراوند یادآور شد: راهی که شهدا برای سرافزاری انقلاب اسلامی انتخاب کردند سبب شد که شاهد تبلور و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و توسعه، عزت و افتخار در جامعه به ویژه در بین مردم استان بوشهر باشیم.

 

وی عنوان کرد: یکی از رسالت‌های همگانی، توجه به اهداف شهدایی است که در وصیت‌نامه‌های خود به عنوان حفظ ارزش‌های اسلامی و پاسداری از انقلاب از آن یاد کرده‌اند. استاندار بوشهر حضور گسترده مردم در تشییع پیکر مطهر شهید انبارکی را نتیجه قدردانی از این شهید دانست و گفت: راه شهدا همچنان ادامه دارد و مردم نیز با حضور در چنین مراسم‌هایی بر ادامه راه شهدا تاکید دارند. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز