تاریخ انتشار : جمعه، 22 دي ماه، 1396

اشتغال جوانان اولویت نخست فرماندار جدید شهرستان دشتی باشد

آباد سبز : حجت‌الاسلام عبدالحسین مصلح امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر خورموج، اظهار داشت: از فرماندار شهرستان دشتی انتظار داریم خدمت بی‌منت برای مردم خوب، مومن، متدین و حاضر در همه صحنه‌ها انجام دهند...

به گزارش‌‌‌‌‌ "آباد سبز"  حجت‌الاسلام عبدالحسین مصلح امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر خورموج، اظهار داشت: از فرماندار شهرستان دشتی انتظار داریم خدمت بی‌منت برای مردم خوب، مومن، متدین و حاضر در همه صحنه‌ها انجام دهند.

 

وی افزود: موضوعی که مقام معظم رهبری برای عموم کشور مدنظر قرار داده و چندین سال است که بر آن تأکید می‌ورزد موضوع اقتصاد، بیکاری، اشتغال و کاهش تورم است. امام جمعه خورموج اضافه کرد: به فرموده مقام معظم رهبری خدمات انجام‌شده باید مردم لمس کنند در حالی که در شهرستان دشتی روزانه با افراد فراوانی سر و کار داریم که طلب اشتغال دارند و حتی در فضای مجازی می‌گویند شما قدمی برای بیکاری و اشتغال شهرستان برنداشته اید. مصلح یادآور شد: آنچه از دستم برآید نسبت به جوانان انجام می‌دهم و اگر نامه ما را در جایی بپذیرند در خدمت جوانان هستیم ولی وضعیت نابسامانی در بحث اشتغال در شهرستان دشتی با این نامه‌نگاری‌ها به جایی نمی‌رسد.

 

وی افزود: در شهرستان دشتی ظرفیت‌های اشتغال وجود دارد و باید ساماندهی شود تا اشتغال و تولید انجام شود که البته جوانان با تشکیل تعاونی در حوزه کشاورزی، معادن و پرورش آبزی می‌توانند در این مسیر گام بردارند. مصلح با اعلام ضرورت ارائه تسهیلات کم‌بهره به متقاضیان، عنوان کرد: مسؤولین وعده پرداخت تسهیلات را داده‌اند که باید وام با توجیهات لازم و آموزش و بازاریابی انجام شود. امام‌جمعه خورموج گفت: از فرماندار جدید شهرستان دشتی که با تجربه‌های خوبی وارد این شهرستان شده‌اند،انتظار داریم تا بحث اشتغال جوانان را در اولویت نخست برنامه‌های خود قرار دهند. وی با اعلام این که بار دیگر سر فتنه‌گرانی که می‌خواستند در کشور آشوب به پا کنند به سنگ خورد، گفت: اگر مشکلی در کشور وجود دارد مربوط به داخل کشور است و ضمن این که از مسوولان می‌خواهیم این مشکلات را ساماندهی کند، این مسائل به کشورهای خارجی ارتباطی ندارد. 


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز