تاریخ انتشار : يكشنبه، 21 خرداد ماه، 1396

توزیع 270تن گوشت قرمز وارداتی و مرغ منجمد در استان بوشهر

- مدیر شرکت پشتیبانی امور دام استان بوشهر گفت: 240تن مرغ منجمد داخلی و 30 تن گوشت قرمز وارداتی به منظور تنظیم بازار ماه مبارک رمضان در این استان تامین و توزیع شد.

سایت خبری تحلیلی آباد سبز به گزارش‌‌‌‌‌ "آباد سبز" به نقل از ایرنا، مهدی صداقت شعار روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: توزیع این میزان فرآورده های پروتئینی (گوشت قرمز وارداتی و مرغ منجمد داخلی) با توجه به پیش بینی و نیازسنجی انجام گرفته به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، در قالب طرح ضیافت در استان انجام شده است.
وی اضافه کرد: توزیع مرغ منجمد داخلی و گوشت قرمز وارداتی با کیفیت، در فروشگاه های زنجیره ای، تعاونی های مصرف ادارات استان و سایر فروشگاه های معتبر با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار به ازای هر کیلوگرم گوشت قرمز وارداتی (ران)230هزار ریال و سردست 220هزار ریال، مرغ منجمد داخلی با قیمت 53هزار ریال به صورت عمده برای عاملان توزیع و قیمت 57هزار ریال برای مصرف کننده انجام می شود.
مدیر پشتیبانی امور دام استان بوشهر اظهار داشت: شرکت پشتیبانی امور دام استان بوشهر برای تنظیم بازار و حمایت از تولید کنندگان، بهره برداران و مصرف کنندگان، با ذخیره سازی نهاده های دامی و تامین فرآورده های پروتئینی فعالیت می کند.
6047/6043**
خبرنگار: موناعیدان*انتشاردهنده: خدانظرخواجه شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
 ایفاسرام اردکان در بوشهر گلباران شد  [ دوشنبه، 20 شهريور ماه، 1396 ]
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز