تاریخ انتشار : پنجشنبه، 27 آذر ماه، 1393

دستگیری عضو مهم داعش در ایران

یکی از عناصر مهم داعش که در کردستان عراق مشغول رایزنی و تبلیغات برای گروه تروریستی داعش بود به همراه مقادیر زیاد ریال و ارز در استان کردستان دستگیر شد...

به گزارش " آباد سبز " با گسترش دامنه فعالیت های گروه تروریستی داعش، فردی از این گروه اقدام  به تبلیغات  برای جذب نیروهای داعش در استانهاي غربي كشور  انجام می داد شناسایی و دستگیر شد. این داعشی تلاش داشته تا افرادي را جهت فعاليت تروريستي به گروه تروریستی خود جذب نمايد.

این فرد که يك عضو موثر داعش بود با مقادير قابل توجهي ريال و ارز خارجي در استان كردستان دستگير شد.
پرداخت ماهيانه حداقل 3 ميليون تومان و ارايه برخي امكانات به خانواده فرد بعد از كشته شدن و... از جمله وعده هاي اين فرد جهت جذب افراد به داعش شده بود.
 
سایت خبری تحلیلی آباد سبز
 
این فرد داعشی در طول مدت اقامت در استانهاي غربي، با برخي علماي اهل تسنن نيز ارتباط برقرار كرده بود كه در سطح علماي اهل تسنن هيچ، دستاوردي نداشته است. گفته مي شود تحركات اين فرد توسط برخي از علماي اهل تسنن به نهادهاي امنيتي ارايه و موجب دستگيري اش شده است.
اولين دليل ارايه شده از سوي علماي اهل تسنن در عدم پذيرش و طرد اين فرد، فتواهاي مقام معظم رهبري در مورد اهل تسنن مخصوصا در مورد احترام به همسران پيامبر(ص) را مطرح شده است.


  علماي تروریستی ارايه استان داعشی استانهاي دستگیر کردستان تبلیغات برقرار ارتباط دستاوردي ميليون اقامت تومان خانواده افراد امكانات غربي، نهادهاي


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
 زلزله راور خسارتی در پی نداشته است  [ چهارشنبه، 23 خرداد ماه، 1397 ]
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز