تاریخ انتشار : يكشنبه، 10 اسفند ماه، 1393

تبلیغات وایبری هاشمی رفسنجانی+ عكس

این پیام ها هرچند که به صورت رسمی از سوی سایت شخصی ایشان ارسال نشده اما لینک هایی از این سایت را به مخاطبین پیشنهاد داده است.

صبح امروز پیامکی تبلیغاتی از طریق نرم افزار وایبر برای برخی از مخاطبین ایرانی ارسال شد که در آن مطالبی در مورد انتخابات خبرگان و آیت الله هاشمی رفسنجانی آمده بود.

بسیاری از شرکت های تجاری با خرید نرم افزارهای تبلیغاتی وایبر، اقدام به ارسال پیام های تبلیغاتی کرده که این تبلیغات معمولا هربار با یک شماره تلفن خاص با پیش شماره های مربوط به کشورهای خارجی برای مخاطبین ارسال می شود.

اما صبح امروز پیامکی تبلیغاتی برای مخاطبین ارسال شد که در آن مطالبی همچون «ریاست هاشمی [در مجلس خبرگان] خار چشم افراطی هاست» به چشم می خورد. این پیام ها هرچند که به صورت رسمی از سوی سایت شخصی ایشان ارسال نشده اما لینک هایی از این سایت را به مخاطبین پیشنهاد داده است.

گفتنی است انتخابات هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری ۱۹ اسفند ماه برگزار خواهد شد و رسانه ها از آیت الله هاشمی شاهرودی و آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان کاندیداهای ریاست مجلس خبرگان یاد می کنند.

سایت خبری تحلیلی آباد سبز
منبع: پارس


  ارسال مخاطبین هاشمی تبلیغاتی خبرگان امروز ایشان هرچند شماره ریاست انتخابات رفسنجانی مطالبی پیشنهاد پیامکی رهبری رئیسه گفتنی کاندیداهای افراطی


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
نظر
 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز