تاریخ انتشار : چهارشنبه، 29 بهمن ماه، 1393

انتصاب معاون سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر

در آیینی با حضور فرمانده سپاه استان بوشهر و جمعی از فرماندهان و بسیجیان معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر معرفی شد...

به گزارش " آباد سبز " فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در آیین تکریم و معارفه معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه خدمت در راستای دفاع از ارزش‌های دینی و انقلابی مایه افتخار و عزت است اظهار داشت: فرهنگ جهاد، دفاع و شهادت در نیروهای ارزشی نهادینه شده است و این مهم در راستای راه انبیای الهی(ع) است.

سردار فتح‌الله جمیری با بیان اینکه نیروهای ارزشی مانند بسیج و سپاه با خدا معامله کرده‌اند بیان کرد: این نیروها در مسیر فعالیت و خدمت، خدمات بسیاری برای پیشرفت اهداف اسلام و انقلاب اسلامی انجام داده‌اند که ماندگار است.

وی، با بیان اینکه اقتدار نیروهای سپاه و بسیج سبب عزت ایران اسلامی شده گفت: امروز اقتدار این نیروها به حدی است که نام سپاه و بسیج سبب عزت و افتخار برای اسلام و ایران اسلامی است.

جمیری، ولایت مداری و خدمت رسانی از مهم‌ترین شاخصه‌های تغییرناپذیر بسیجیان و نیروهای سپاه پاسداران دانست و بیان کرد: این نیروها در ابعاد معنوی، نظامی، علمی و فرهنگی خود، تحقق بخش کلام الهی در قرآن کریم هستند.

وی، در این مراسم ضمن تقدیر از سرهنگ نصرالله غزنوی که طی 30 سال خدمت صادقانه در لباس پاسداری به بازنشستگی نائل شده بود، طی حکمی سرهنگ دوم پاسدار سهراب انبارکی به عنوان معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر  معرفی و برای هر دو آرزوی توفیق و سربلندی کرد
.  استان بوشهر نیروهای کننده نیروها اینکه هماهنگ معاون اسلامی ایران اقتدار سرهنگ افتخار اسلام ارزشی معرفی راستای بسیجیان فرمانده پاسداران


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
abadsabz1@gmail.com
info@abadsabz.ir
مرتبط باموضوع
 روحانی سه شنبه به کنگان می آید  [ شنبه، 23 اسفند ماه، 1393 ]
 شهرداری عالیشهر افتتاح شد+ تصاویر  [ شنبه، 23 اسفند ماه، 1393 ]
 سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی شد  [ دوشنبه، 18 اسفند ماه، 1393 ]
 مدیرعامل تبرّک متهم بود بازداشت شد  [ دوشنبه، 27 بهمن ماه، 1393 ]
نظر
  پنجشنبه، 30 ارديبهشت ماه، 1395
نام: مهدی

افرین بر سردار جوانگرا انشاله بقیه معاونینی هم مثل سرهنگ راخ تعویض و بجای آن نیروی مخلصی مثل سرهنگ انبارکی جایگزین فرمایید..

سردار جان شما باید در اعطا یا گرفتن پست از پرسنل هیچگونه تعارفی با احدی نداشته باشید این کشتی نجات باید سرعتی بیش از پیش گیرد...

و در آخر از شما مسول ارزشی خواهانم که نسبت به جمع آوری افراد با تحصیلات عالیه متعهد جهت کادر مدیریتی طراز اسلامی که بنام بصیران علوی در اختیار مرکز راهبردی است اهتمام ورزید که این پس از شکوفایی بهترین کار ممکن برای شما خواهد بود که متاسفانه در آن مرکز عقیم مانده است..

[ارسال جوابیه ]

 
نام (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
 
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
تبلیغات
آباد سبز
آباد سبز